Máte babičku a dědečka?

Nezapomeňte je vzít sebou! Letos máme opět připravené společné testy, kvízy a soutěže pro vás i pro ně. Když si nebude babička, či dědeček vědět rady, nebo nezvládne nějakou sportovní disciplínu, můžete jim pomoci. A stejně naopak. Zkrátka si porovnáte síly a znalosti. Uvidíte a zjistíte, kdo je na čem lépe!

6648.jpgKlauni Matěj a Dominik vás provedou ostrovem, pomůžou se soutěžními disciPlýnami, zatančí, zatroubí, předvedou HipHop, rap, BeatBox, zkrátka udělají všechno možné, aby byla (jak oni říkají) SRANDA!!!
 
6795.jpg

 

Vědma, aliaz Všedma Tereza, vám dokáže z netradičních předmětů věštit budoucnost dalekou i blízkou! Uhádne třeba kam pojedete, koho si vezmete, kolik budete mít peněz, kde budete bydlet, kolik budete mít dětí, psů, koček, koní, papoušků... A možná  uvidí ve své kouli i co budete mít na vysvědčení! Zkrátka bomba!

7077.jpg

Z
 

Už vám někdy četla opravdová pohádková babička pohádku? Že ne? Tak konečně to zažijete!

6939.jpg

 
 
 
A co jste nám připravili vy diváci, naši hosté? Umíte písničku, básničku, kotrmelec, holubičku, kozáčka, stojku, tančit, pískat, jódlovat, stříhat ušima, postavit se na hlavu? To je báječné! Máte prostor pro každou vaši dovednost v našem OKÉNKU PRO ODVÁŽNÉ.  Tož trénujte, nacvičujte, chytněte svoji životní příležitost za pačesy!


6989.jpg
 
 


 
Nedá se to všechno popsat! Musíte přijít, musíte to vidět, musíte to zažít! Těšíme se na vás!
 
 
6630.jpg6648.jpg6652.jpg6781.jpg6572.jpg6667.jpg
[_DSC8855%282%29.jpg]_DSC8874.jpg